Schody drewniane Bydgoszcz

Schody drewniane Bydgoszcz

 

Schody drewniane Bydgoszcz - informacja o firmach. W artykule publikuję listę producentów schodów drewnianych oferujących zarówno gotowe elementy schodów jak i którzy realizują zlecenia indywidualne na terenie Bydgoszczy i miejscowości ościennych. 

Schody drewniane – za tym pojęciem mogą kryć się zarówno schody nowoczesne jak i klasyczne. Mogą to też być produkty wytwarzane taśmowo jak i niepowtarzalne, indywidualne realizacje. 

Schody z drewna Bydgoszcz – poznaj producentów, poniżej opublikowane są krótkie opisy producentów i dane kontaktowe tych firm. 

Schody drewniane Bydgoszcz - firmy 

Drewbar 

Ul. Dwernickiego 8A, Bydgoszcz, tel.: 724 06 00 08. 

Firma oferuje schody drewniane a także parkiety. 

----- 

Drew-Max 

Ul. Poziomkowa 4, Maksymilianowo, tel.: 600-616-935 

Schody drewniane pod zamówienie. Schody.bydgoszcz.pl 

--- 

Drewno jest materiałem wyjątkowym. Przedmioty czy też elementy wyposażenia domu czy mieszkania wykonane z drewna nadają pomieszczeniom szczególnej aury, niemożliwej do uzyskania przy pomocy materiałów imitujących drewno - choć tutaj można zaobserwować niesamowity postęp. 

Schody drewniane to znacznie więcej niż tylko sposób na przedostanie się z jednego piętra na drugie. Dają poczucie stylu i elegancji, którego nie może osiągnąć wiele innych rzeczy.  

Schody drewniane Bydgoszcz – wybierz firmę 

Drewno jest materiałem bardzo uniwersalnym. Oprócz wspaniałych właściwości estetycznych jest materiałem bardzo plastycznym a jednocześnie, przy odpowiednim zabezpieczeniu – bardzo trwałym. Możemy zobaczyć czy to całe domy, czy na przykład schody właśnie, które służą długie dziesiątki lat, a prawdopodobnie znaleźć można również takie budynki i produkty drewniane które mają ponad sto lat.  

Jeżeli chcesz stworzyć przestrzeń wyjątkową, z niepowtarzalnym klimatem, miejsce, które będzie zachwycało mimo upływu lat a nawet któremu czas doda jeszcze uroku - rozważ zbudowanie schodów drewnianych na podstawie indywidualnego projektu. Zarówno projekty nowoczesne jak i te o cechach klasycznych, jeżeli wykonane są z drewna - wspaniale tworzą aurę miejsca i nadają jemu niepowtarzalny charakter.  

Schody drewniane – gatunki drewna

Schody można budować z różnych rodzajów drewna. Są to zarówno gatunki występujące w Polsce jak i pochodzące z krajów egzotycznych. Generalnie drewno musi być twarde, ponieważ elementy schodów są mocno eksploatowane. Schody drewniane są budowane z jesionu, dębu, jatoba, klonu, meranti, buku, wenge, wiązu, merbau. Właściwości drewna dają właścicielom domów możliwość dostosowania schodów do swoich potrzeb. 

Schody drewniane to świetny sposób na dodanie eleganckiego i ponadczasowego wyglądu do każdej przestrzeni. Są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, mogą być używane w nowoczesnych lub tradycyjnych domach i mogą być dopasowane do wielu różnych stylów.  


Schody drewniane Bydgoszcz :: stopnie z drewna :: schody :: nowoczesne :: klasyczne :: schody z dębu :: schody na zamówienie Bydgoszcz :: rzeźbione balustrady :: schody drewniane Bydgoszcz :: piękno w twoim domu :: niezwykły klimat :: produkty wysokiej klasy :: schody drewniane Bydgoszcz