Kamienne schody

Nowoczesne budownictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań. Schody są centralnym i widocznym elementem każdego piętrowego domu czy wielopoziomowego mieszkania. To wokół nich kręci się życie całej rodziny. Do stylowych i modnych wnętrz idealnie pasują schody z kamienia. Choć jest to surowiec znany od zarania dziejów, w oryginalnej aranżacji prezentuje się naprawdę innowacyjnie.

Marmur na wagę złota

Schody z marmuru to prawdziwy wyznacznik dobrego smaku. Pasują, zarówno do wnętrz utrzymanych w surowym stylu, jak i do pomieszczeń pełnych przepychu. Marmur zawsze wygląda elegancko i dodaje wyjątkowego charakteru naszym czterem ścianom.

Schody drewniane Bydgoszcz

Ponadczasowość dla każdego

Najistotniejszą cechą kamiennych schodów, poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, jest ich trwałość. To prosty sposób na to, by cieszyć się pięknym domem przez długie lata. Schody z kamienia w domu sprawdzą się równie dobrze, co na zewnątrz. Taka instalacja będzie rewelacyjną ozdobą salonu, holu czy korytarza. Kamienny surowiec można poddać obróbce, która umożliwia wykonanie schodów w klasycznej, prostej formie lub w postaci fantazyjnych łuków.

====

Tworzysz biżuterię ręcznie i mieszkasz w Gdańsku? Zobacz listę dostawców oferujących półfabrykaty do wyrobu biżuterii Gdańsk.